Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

Przekazanie książek przez pracowników BGK.

Przekazanie książek przez pracowników BGK.

W dniu 28.11.2019 r. po raz kolejny pracownicy Banku BGK zaskoczyli nas swoją otwartością i chęcią niesienia pomocy dla naszych podopiecznych. Na początku września – dzięki ich inicjatywie – zorganizowaliśmy na terenie naszego ośrodka: Dzień Wolontariatu. Wydarzenie to cieszyło się tak dużą popularnością i przyniosło tyle dobra i radości obu stronom, że pracownicy zobowiązali się z własnej nie przymuszonej woli do dalszej pomocy i wsparcia naszego ośrodka.

Na początek zorganizowali wśród pracowników zbiórkę książek. Dla nas to o tyle ważne, że nie kupujemy książek nowych – liczymy raczej na czyjeś dobre serce. Ale pragnęlibyśmy, żeby były to pozycje ciekawe, interesujące – nowe. Zazwyczaj kanon literatury polskiej już wszyscy przerobili i nie koniecznie chcemy powracać do „Starej Baśni”, ale chętnie, głównie nasi seniorzy, poczytają Daniel Steel, norweskie kryminały czy książki historyczne lub biografie. Takich tytułów nam zawsze brakuje. Zwłaszcza tych, które są obecnie na topie.

I dzięki wsparciu i inicjatywie pracowników BGK takie książki właśnie dostaliśmy. Od popularnych romansów, kryminałów, serii obyczajowo-psychologicznych, biografii po beletrystykę i książki historyczne. Nasi seniorzy byli zachwyceni i już wzięli książki do czytania do pokoju. Niektóre z nich będa czytane na głos w trakcie spotkań przedpołudniowych terapii zajęciowej. W kolejce czekają opowiadania oraz „Lesio” Joanny Chmielewskiej.

Zobacz również: Prywatny dom opieki Warszawa | Dom opieki Warszawa

 

Wszystkim pracownikom BGK oraz organizatorkom zbiórki Paniom: Katarzynie Szymańskiej oraz Małgorzacie Kordek SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!

Szukasz domu opieki?

Zadzwoń 502020259
Zainteresowanych warunkami przyjęcia i ogólnym opisem placówki zapraszamy do kontaktu.
a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl