Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Kolędowanie z Przyjaciółmi w Domu Opieki Oliwska

Kolędowanie z Przyjaciółmi w Domu Opieki Oliwska

Świąteczne dekoracje i kolędowanie przez cały styczeń przedłużają piękny czas Bożego Narodzenia. Choć już po Świętach, to jeszcze w tej atmosferze Seniorzy Domu Opieki Oliwska spotkali się z Przyjaciółmi Fundacji Pomoc Potrzebującym, przedstawicielami dwóch instytucji: Towarzystwo Przyjaciół Warszawy- Oddział Bródno oraz Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy- Oddział Bródno oraz Społeczna Rada Kombatancka Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy po raz kolejny w Domu Opieki Oliwska

To kolejne spotkanie w tym gronie. Wcześniej nasi goście przybywali do Domu Opieki Oliwska z różnymi prelekcjami, były m.in.: opowieści historyczne, ciekawostki o Warszawie, wykłady powstańcze, spotkanie z fascynującym weterynarzem..

A tym razem zaplanowano wspólne kolędowanie.Do tego mieliśmy ulubiony przez naszych Seniorów akompaniament – pan Witold (radny Dzielnicy Targówek) grał na harmonii.

Prezent dla Seniorów Domu Opieki Oliwska od Towarzystwa Przyjaciół Warszawy – Oddział Bródno

Pensjonariuszy miło zaskoczyła niespodzianka przygotowana przez Miłośników Bródna – w prezencie Seniorzy otrzymali śpiewniki z kolędami.

Teraz można było śpiewać do wieczora. Tak też było – wyśpiewano wiele polskich kolęd, także góralskie pastorałki. Nie zabrakło również radosnych animacji podczas śpiewów. Piękny czas, dużo radości, będzie co wspominać.

Zobaczcie Państwo sami.

Galeria zdjęć – Kolędowanie w Domu Opieki Oliwska
a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl