Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Anna Maria Adamiak w Domu Opieki Oliwska – koncert

Anna Maria Adamiak w Domu Opieki Oliwska – koncert

Dziś w Domu Opieki Oliwska odbył się wspaniały koncert pt.: „Lata dwudzieste, lata trzydzieste”- piosenki dwudziestolecia międzywojennego. Piosenkami Hanki Ordonówny i Anny Jantar oczarowały nas Anna Maria Adamiak i jej córka, Maja.

To był wspaniały koncert

Wspaniały koncert, pełen wzruszeń, ale też i energii, przeniósł nas do wspomnień z młodości. Pensjonariusze znali teksty większości piosenek, więc chętnie włączali się do śpiewania wielu utworów. Były też tańce i bujanki, jak zwykle. 🙂  A na koniec rozbrzmiały bisy, bo Seniorzy oczywiście nie chcieli wypuścić pań ze sceny nagradzając je gromkimi brawami. Ależ to było udane i radosne popołudnie. Dziękujemy pięknie artystce oraz uzdolnionej córce za przepiękne chwile, które oderwały nas od codzienności.


Anna Maria Adamiak w Domu Opieki Oliwska

Anna Maria Adamiak – kilka słów o artystce

Śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa, aktorka, pedagog, muzykoterapeutka. Stypendystka Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Stale poszerzaj swój repertuar. Z łatwością porusza się w różnych stylach i gatunkach muzycznych.

Jest laureatką i finalistką wielu konkursów wokalnych, interpretacyjnych. Współpracuje z orkiestrami, zespołami, instrumentalistami, aktorami tak w kraju jak i za granicą.

W swoim repertuarze posiada utwory od baroku do współczesności.

W październiku 2014 roku, w Piwnicy pod Baranami, odbyła się premiera płyty z piosenkami napisanymi specjalnie dla niej przez Andrzeja Zaryckiego – kompozytora i kierownika muzycznego Ewy Demarczyk, od lat związanego z Piwnicą Pod Baranami.

info ze strony artystki: https://www.annaadamiak.pl/

Galeria zdjęć

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu:

 

 

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl