Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Sylwester 2021 w Domu Opieki Oliwska

Sylwester 2021 w Domu Opieki Oliwska

Pensjonariusze Domu Opieki Oliwska zabawą sylwestrową powitali Nowy Rok

Sylwester 2021 w Domu Opieki Oliwska powitaliśmy koncertem i zabawą taneczną. Seniorki od rana szykowały stroje, w ruch poszły lokówki, suszarki i kosmetyki. Panowie też się postarali ubrać odświętnie. Pięknie udekorowana sala. No i przygotowany szampan. A wszystko po to, by nasi Pensjonariusze w szampańskich nastrojach pożegnali stary rok i powitali uroczyście 2022.

W zabawie sylwestrowo-noworocznej wzięli udział Prezesi Fundacji Domu Opieki Oliwska.

Na początku Zarząd Fundacji Pomoc Potrzebującym: Barbara Marczak i Jerzy Kamiński powitali Seniorów Domu Opieki Oliwska i otworzyli bal. Prezes, Jerzy Kamiński podziękował za wspólny czas w mijającym roku i złożył życzenia Podopiecznym. Na spotkaniu był także nasz ksiądz Paweł, który wygłosił krótkie „słowo” i udzielił błogosławieństwa na cały Nowy Rok 2022.

Koncert zespołu „Trio z Targówka”

Po części oficjalnej zaczęły się śpiewanki, hulanki, bujanki. Kto obecny na sali czy w nawet w hollu, to bawił się, jak tylko potrafił. Nawet doktora Pawła przetrzymano po pracy i porwano do tańca. Koncertowo bawił wszystkich zespół muzyczny „Trio z Targówka” w składzie: Halina Grotkowska-Wójcik, Witold Harasim (radny Dzielnicy Targówek, społecznik,muzyk), Zbigniew Wójcik. Humory dopisały, a sił przybyło, jakby wszyscy mieli po 20 lat 🙂 Sylwester 2021 w Domu Opieki Oliwska możemy uznać za baaardzo udany. Sami Państwo możecie zobaczyć, wszystko udokumentowane w naszej galerii foto. Życzymy szczęśliwego i zdrowego roku 2022 i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Galeria zdjęć z zabawy sylwestrowej w Domu Opieki Oliwska
a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl