Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

Koncert Marceliny Kopyt (MarcePani).

Koncert Marceliny Kopyt (MarcePani).

W dniu 05.11.2019 r. w placówce przy ul. Oliwskiej wystąpiła Pani Marcelina Kopyt (MarcePani) wraz z Arkadiuszem Bekieszem.

Marcelina to dwudziestopięcioletnia, niesamowicie utalentowana wokalistka zakochana w muzyce od zawsze. Studentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Doszła do finału w drużynie Piaska „Bitwy na głosy”. Uczestniczka The Voice Of Poland. Marcelina jest wokalistką sesyjną, śpiewa jingle radiowe, nagrywa reklamy, śpiewa w zespole Cover Banda i może poszczycić się także współpracą z wieloma DJ-ami. Jest koneserką muzyki spokojnej, z przesłaniem, ale nie boi się piosenek z charakterem, gdzie może pokazać siłę swojego głosu. Wraz z Arkadiuszem Bekieszem, który akompaniuje jej podczas występów – tworzą własne utwory muzyczne.

W trakce koncertu usłuyszeliśmy znane i popularne przeboje polskich artystek muzycznej sceny rozrywkowej: Krystyny Prońko, Ewy Bem, Ewy Demarczyk, Violetty Villas. Najwięcej aplauzu wzbudził niezywkle nośny i znany przebój Danuty Rinn „Gdzie te chłopy”, którzy artyści bisowali dwukrotnie. Zobacz również: Prywatny dom opieki Warszawa | Dom opieki Warszawa

Mieliśmy też okazję wysłuchać kilku utworów własnych tego duetu.

 

Koncert zakończył słodki poczęstunek.

W imieniu naszych podopiecznych serdecznie dziękujemy artystom za poświęcony czas i przepiękną muzykę, którą oczarowali wszystkich obecnych.

Działanie w ramach projektu „SPRAWNI. (AK)tywni. POTRZEBNI”. Edycja II„Budowanie aktywności społeczno-edukacyjnej osób starszych – byłych żołnierzy Powstania Warszawskiego – członków Światowego Związku Żołnierzy AK.” realizowane w latach 2019 – 2021 dzięki dofinansowaniu m. st. Warszawy w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz kombatantów i osób represjonowanych. Zadania publiczne realizowane w obszarze współpracy Miasta st. Warszawy z organizacjami pozarządowymi określone w Programie Warszawa Przyjazna Seniorom na lata 2013-2020.

Szukasz domu opieki?

Zadzwoń 502020259
Zainteresowanych warunkami przyjęcia i ogólnym opisem placówki zapraszamy do kontaktu.
a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl