Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Dr Beata Michalec dla Seniorów z Oliwskiej

Dr Beata Michalec dla Seniorów z Oliwskiej

Dziś odbyło się niezwykłe spotkanie autorskie w Domu Opieki Oliwska – z okazji rocznicy urodzin Stefana Starzyńskiego – o Prezydencie Warszawy opowiadała Seniorom i młodzieży (tej starszej i młodszej 🙂 dr Beata Michalec.

Kolejna prelekcja historyczna w Domu Opieki Oliwska

To już kolejna prelekcja historyczna Przyjaciółki Warszawy w naszym ośrodku, stąd możemy śmiało powiedzieć, że i naszej Przyjaciółki 🙂 Było przeeeeciekawie, momentami wzruszająco, ale i radośnie. Wszystko uchwycono na zdjęciach 🙂

Nowości książkowe do biblioteki Domu Opieki Oliwska

Biblioteka dla Pensjonariuszy wzbogaciła się o kolejne, ważne dla Seniorów książki, nie pierwszy raz podarowane przez autorkę do księgozbioru Domu Opieki Oliwska. Pani Beata, zorganizowała nam także konkurs, w którym mogli wziąć udział wszyscy zgromadzeni goście, a nagrodami oczywiście były książki z Jej dedykacją. – Pani Beatko, marzyłam o tej publikacji, wzruszona prawie do łez -przyznała się głośno nasza Pani Hania. Wszyscy zwycięzcy obdarowani, Seniorzy szczęśliwi, młodzież wyedukowana przed rozpoczęciem roku szkolnego, a goście z rodzin Pensjonariuszy oniemiali, że tak cenne prelekcje tutaj się odbywają.

Podziękowanie dla Pani Beaty Michalec

Burzy oklasków nie było końca. Na koniec były uściski dla pisarki, śpiewy, a nawet chwila dla fotoreporterów. No i ważny moment – Pensjonariuszki wręczyły pani Beacie flagę Polski 3 D, własnoręcznie wykonaną na zajęciach terapeutycznych, w dowód wdzięczności dla niej za patriotyczne wzruszenia podczas spotkań. Dziękujemy pięknie dr Beacie Michalec za to wspaniałe popołudnie i oczywiście prosimy o więcej 🙂 A na fotorelacji zobaczcie Państwo sami, jacy dziś byliśmy uradowani.

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl