Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Miłość Ci wszystko wybaczy- koncert Julity Kożuszek-Borsuk

Miłość Ci wszystko wybaczy- koncert Julity Kożuszek-Borsuk

Miłość Ci wszystko wybaczy, z piosenkami Hanki Ordonówny wystąpiła, w naszym Domu Opieki dla Seniorów na Oliwskiej 5 w Warszawie, Julita Kożuszek – Borsuk. Porwani niemal do tańca, rozbawieni, wzruszeni Pensjonariusze nagradzali licznymi brawami każde wykonanie.

 

Julita Kożuszek – Borsuk już kolejny raz bawiła „oliwską” widownię swymi występami. Na pianinie towarzyszył wokalistce kompozytor i pianista, Dawid Ludkiewicz. Nasi Seniorzy oczywiście śpiewali razem z wokalistka, te utwory, które pamiętali z czasów młodości. Nie obyło się bez bisów wyproszonych burzą braw. Koncert Julity Kożuszek, jest zawsze wzbogacony o występ aktorski, czasem ze zmianami garderoby i rekwizytów, bowiem jest ona także aktorka, co można podziwiać już od pierwszych gestów na scenie w naszej sali koncertowej.

Niezwykle miłym i wzruszającym fragmentem koncertu był wspólny występ, wokalistki i naszego Pensjonariusza, Pana Jana. Pan Jan przez wiele lat śpiewał w chórze oraz kapelach seniorskich. Gdy aktorka zaśpiewała jedną z Jego ulubionych piosenek, został zaproszony przez naszą terapeutkę na scenę i razem z Julitą Kożuszek, wystąpili przed publicznością.

 

Seniorzy pełni przeżytych pięknych doznań i emocji jeszcze do wieczora nucili w salach i w pokojach znane im utwory.

Fragmenty występów można zobaczyć na naszym Facebooku: Fundacja Pomoc Potrzebującym.

A tak się właśnie się podziało 26 sierpnia w Domu Opieki dla Seniorów w Warszawie na Oliwskiej 5.

 

 

 

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl