Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Górale ze Szczyrku w Domu Opieki Oliwska

Górale ze Szczyrku w Domu Opieki Oliwska

Koncert w Domu Opieki dla Seniorów (Warszawa-Targówek) , ul. Oliwska 5

Hej!!! „Prawdziwi” Górale bawili naszych Podopiecznych w Domu Opieki Oliwska. Tym razem przyjechali do Warszawy z okazji rozpoczęcia kalendarzowego lata; a dodatkowo z okazji popularnych imienin Jana, Janki, Danuty i wcześniej Wandy, bo tych solenizantów u nas dostatek 😉 Ach co to był za ubaw 🙂 Zaśpiewali, zatańczyli. W repertuarze popularne góralskie przyśpiewki i piosenki biesiadne, ale i były też śpiewane na różną nutę życzenia oraz miłosne romanse.

Spod samiuteńkich…gór, ale ze Szczyrku

Szczepan i Dominik już piąty raz koncertują w Domu Opieki Oliwska. Na co dzień śpiewają w góralskiej kapeli, a mieszkają w Szczyrku. Spotkania z nimi zawsze są radosne i ciekawe. Nie tylko koncertują, ale i prowadzą – między utworami – interesujące pogadanki edukacyjne: o góralskich strojach, o zwyczajach, o góralskich instrumentach. Tym razem również przenieśli nas w górskie i góralskie klimaty. Cudnie my sie bawili, za co piknie dzienkujemy 😉

Folk Kapela Góralska Hora

Zespół Góralska Hora jest folk kapelą muzyczną z polskich gór oraz ze Słowacji.
Nazwa zespołu pochodzi od nazw szczytów górskich, określanych tak w Tatrach i Beskidach, jak również w całych Karpatach.

Folk Kapela Góralska Hora hołduje rodzimej muzyce góralskiej Beskidów i Tatr w tradycyjnym, rozrywkowym oraz miłym dla ucha brzmieniu. Zespół góralski – Góralska Hora z przyjemnością prezentuje skoczne i żywiołowe utwory inspirowane melodiami : słowackimi, węgierskimi, rumuńskimi, bałkańskimi, cygańskimi, – żydowskimi. Każdy koncert grupy Góralska Hora jest dużą dawką pozytywnej i skocznej muzyki. Nie obce dla folk kapeli Góralska Hora jest kunsztowne wykonanie własnych aranżacji muzycznych, standardów muzyki rozrywkowej takich jak: Love me tender, Skrzypek na dachu, Yesterday, Besame mucho, a także melodii biesiadnych, tak bardzo popularnych i chętnie przez wszystkich śpiewanych.

Galeria zdjęć z koncertu w Domu Opieki dla Seniorów

 

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl