Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

Koncert Adama GAŁKI – polskiego Elvisa.

Koncert Adama GAŁKI – polskiego Elvisa.

W dniu 22.11.2019 r. w płacówce przy ul. Oliwskiej 5 odbył się bardzo oczekiwany koncert. Przed naszą senioralną publicznością wystąpił Adama GAŁKA – polski Elvis.

Adam Gałka to najpopularniejszy polski naśladowca Elvisa Presleya. Obecnie jest najlepszym ”Pierwszym Polskim Elvisem” oraz jednym z najlepszych odtwórców Elvisa w Europie. Adam Gałka otrzymał specjalny certyfikat od żony Presleya jako najbardziej zbliżony głos do Elvisa.  Adam Gałka urodził się 6 kwietnia 1974 w Olsztynie, gdzie nadal mieszka. W roku 2009 Adam zakłada zespół Memphis Road, z którym do dziś gra koncertowe wersje piosenek Elvisa z Las Vegas.  Obecnie Adam występuje z zespołem i solowo.

W repertuarze ma także utwoty polskich piosenkarzy – Mieczysława Fogga, Piotra Szczepanika, Edyty Geppert. Adam Gałka dyusponuje przepięknym barytonem lirycznym, którym czaruje publiczność w całej Polsce. Z powodzeniem występuje na wielu scenach rozrywkowych w Polsce – wzbudzając szczery zachwyt i podziw.

Nasi seniorzy mieli okazję zoabczyć Pana Adama w dwóh odsłonach. Pierwsza część była poświęcona twórczości Mieczysława Fogga. Pan Adam wystąpił w stylowym smokungu wprowadzając nas w klimat starej Warszawy.

Zobacz również: Prywatny dom opieki Warszawa | Dom opieki Warszawa

Wszystkim pracownikom BGK oraz organizatorkom zbiórki Paniom: Katarzynie Szymańskiej oraz Małgorzacie Kordek SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!! Druga część to blok poświęcony Elvisowi. W stroju jak na Elvisa przystało, pozostając noc stop w jego stylistyce (ruch sceniczny, mimika, taniec, śpiew) Pan Adam zaprezentował nam wszystkie najbardziej znane przeboje amerykańskiego idola. To było prawdziwe zaskoczenie dla naszych podopiecznych. Stąd pełne zachwytu okrzyki, owacje i oklaski. Bisom nie było końca, a Pan Adama zapowiedział się z kolejnym koncertem. Już na początku przyszłego roku. Wszystkim pracownikom BGK oraz organizatorkom zbiórki Paniom: Katarzynie Szymańskiej oraz Małgorzacie Kordek SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!

Artyście za rozmach, serce, zrozumienie, czar i charyzmę jaką roztacza na scenie – serdecznie dziękujemy.

Działanie w ramach projektu „SPRAWNI. (AK)tywni. POTRZEBNI”. Edycja II„Budowanie aktywności społeczno-edukacyjnej osób starszych – byłych żołnierzy Powstania Warszawskiego – członków Światowego Związku Żołnierzy AK.” realizowane w latach 2019 – 2021 dzięki dofinansowaniu m. st. Warszawy w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz kombatantów i osób represjonowanych. Zadania publiczne realizowane w obszarze współpracy Miasta st. Warszawy z organizacjami pozarządowymi określone w Programie Warszawa Przyjazna Seniorom na lata 2013-2020.

Szukasz domu opieki?

Zadzwoń 502020259
Zainteresowanych warunkami przyjęcia i ogólnym opisem placówki zapraszamy do kontaktu.
a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl