Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki dla osób starszych Warszawa
Domy opieki seniora Warszawa

Dom opieki dla osób starszych Warszawa

Dom Opieki Seniora Warszawa, Oliwska 5

Dom opieki dla osób starszych Warszawa. Nasz dom opieki Seniora to jeden z największych ośrodków w Warszawie (do marca 2018 r. dwie oddzielne placówki, od maja 2019 r. jedna duża placówka opiekuńcza z dwoma skrzydłami).

Dom opieki dla osób starszych Warszawa

Obecnie jesteśmy największym podmiotem społecznym w Warszawie skupionym na opiece nad osobami starszymi. Oferujemy największą liczbę miejsc stacjonarnych w Warszawie (docelowo ponad 200).

Co nas wyróżnia

Nasz znak rozpoznawczy to kompleksowa, specjalistyczna opieka (połączoną z rehabilitacją) także trudnych przypadków:

  • w tym hospicyjnych, paliatywnych, onkologicznych,
  • połączona z aktywnością psycho-edukacyjną i ogólnorozwojową.

Jednocześnie staramy się utrzymać konkurencyjność czyli jesteśmy jednym z najtańszych tego typu podmiotów w Warszawie, utrzymując cały czas wysoki standard usług. Z dużym atutem położenia – niemal w centrum warszawskiej Pragi (Dzielnica Targówek) z dogodnym dojazdem środkami komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, kolejka miejska).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Domy opieki seniora Warszawa

Zastanawiasz się, czy bliski Ci senior potrzebuje specjalistycznej opieki? Masz obawy przed podjęciem decyzji, jakim jest skorzystanie z pomocy domu opieki? Pamiętaj, że starość jest naturalnym elementem ludzkiego życia. Dodatkowo każda osoba starsza zasługuje na uwagę, życzliwość oraz na normalne życie. Nasi pensjonariusze są dla nas nieustannie na pierwszy miejscu, a skorzystanie z takiej formy pomocy to gwarancja ciepłej opieki oraz spokoju. Nasza oferta skierowana jest do osób, które poszukują najlepszego wyboru dla bliskiej osoby i jednocześnie cenią sobie szacunek, troskę i po prostu ludzkie dobro.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z największych ośrodków, który działa w stolicy. Oferujemy aż 200 specjalnie przygotowanych miejsc dla różnych seniorów. Udostępniamy także 6 sal świetlicowych, piękny i przestronny ogród, salę w której odbywają się rehabilitacje jak również obszerny taras na którym można się zrelaksować oraz porozmawiać z innymi pensjonariuszami.

Nasze ponad 20 – letnie doświadczenie pozwoliło wypracować metody, które zapewniają kompleksową i specjalistyczną opiekę. Zajmujemy się także przypadkami trudnymi – także tymi paliatywnymi, hospicyjnymi oraz onkologicznymi. Nasi podopieczni mogą dodatkowo liczyć na pomoc lekarza pierwszego kontaktu, a także na konsultacje neurologiczne. W naszej pracy łączymy doświadczenie, wysokie kwalifikacje, zaangażowanie oraz empatię z ofertą bogatą zajęć, która ma aktywować i zachęcać do integracji.

 

Domy opieki seniora Warszawa – najlepszy wybór dla bliskiej osoby

Nasza doskonale przeszkolona kadra posiada jednocześnie długoletnią praktykę w opiece nad osobami starszymi. Dodatkowo stawiamy na serdeczne i bliskie relacje nie tylko z podopiecznymi, ale także z ich rodzinami. Wszystko to, po to by budować rodzinną i ciepłą atmosferę. Tak samo ważne są dla nas wszelkie procesy pielęgnacyjne jak i zajęcia wspierające czy aktywizacyjne. Jesteśmy pewni, że godne warunki życia to nie przywilej, a podstawa, która powinna obowiązywać nie tylko w domach opieki.

 

Dlaczego warto nas wybrać?

Oprócz podstawy jaką są wygodne i komfortowe pokoje oferujemy także pełne wyżywienie. Posiłki przygotowujemy zgodnie z wytycznymi i konkretnym zapotrzebowaniem. Pod uwagę bierzemy wszelkie diety i zalecenia lekarskie. Prowadzimy również rehabilitacje zgodnie z zaleceniami lekarskimi i pod okiem specjalnie przygotowanych do tego rehabilitantów, którzy uwielbiają swoją pracę.

Dodatkowo udostępniamy szeroką gamę terapii zajęciowej. Nasi seniorzy biorą czynny udział w zajęciach muzycznych, plastycznych czy nawet w wieczorkach poetyckich. W naszym domu organizujemy także gry i zabawy zręcznościowe, a także specjalne wydarzenia takie jak koncerty czy spotkania z ciekawymi osobowościami. Wszystko po to, by codzienność osób starszych nie różniła się od standardowego życia. Jednocześnie każdy chętny może bez problemu skorzystać z usługi duszpasterskiej.

 

Doskonale wiemy, że niejednokrotnie podjęcie decyzji o skorzystaniu z pomocy wiąże się z wieloma pytaniami i wątpliwościami. Bardzo chętnie pomożemy i odpowiemy na wszelkie Twoje wątpliwości. Jesteśmy tu dla Ciebie i Twoich bliskich. Możesz się z nami skontaktować, korzystając z danych, które znajdziesz na dole tej strony internetowej.

Polecamy: Prywatny dom opieki warszawa | Dom starości WarszawaDom starców WarszawaPrywatny dom starców Warszawa | Prywatny dom opieki Warszawa

Komfortowe warunki pobytu

W naszym Seniora, zapewnimy naszym podopiecznym doskonałe warunki w pokojach 2,3 i 4 osobowych z łazienkami. Taras z ogrodem, w których można spędzić czas z książką, przed telewizorem lub wypocząć w miłym gronie. Do dyspozycji naszych mieszkańców jest również piękny ogród w którym można spacerować i wypoczywać.

Fachową opiekę medyczną

Przez całą dobę nad pensjonariuszami czuwać będzie wykwalifikowany personel: opiekunowie osób starszych i niepełnosprawnych, lekarz rodzinny a także pielęgniarki. Nasz personel dołoży wszelkich starań aby stworzyć Państwu miłą i rodzinną atmosferę. Naszym marzeniem jest aby każdy czuł się u nas jak w domu.

Pyszne domowe jedzenie

Pyszne domowe jedzenie

Oferujemy naszym pensjonariuszom, domowe posiłki w przystosowanej zgodnie z wymaganiami sanepidu kuchni HACCP. Posiłki konsultowane są przez dietetyka żywieniowego i dostosowane do indywidualnych diet pensjonariuszy. Dla maksymalnej wygody naszych mieszkańców zapewniamy dostęp do wewnętrznej kuchni, wyposażonej w podstawowe naczynia i AGD.

Rozwijanie pasji i zainteresowań

Rozwijanie pasji i hobby

Zależy nam na podtrzymaniu jak największej aktywności naszych mieszkańców. Staramy się zapewniać niezbędne warunki do rozwijania ich hobby, tak aby to, czym się zajmowali dotychczas mogli kontynuować w naszym Domu Opieki Seniora. Atrakcyjne formy spędzania wolnego czasu zapobiegają znużeniu i poprawiają nastrój seniorom.

——————————

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl