Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Prywatny dom opieki Warszawa

Prywatny dom opieki Warszawa

Doskonale wiemy, że życie pisze różne scenariusze i właśnie dlatego nasz dom opieki wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom osób, dla których taka pomoc jest niezbędna. Opieka nad osobami starszymi wymaga nie tylko profesjonalizmu i odpowiedniego przygotowania, ale jednocześnie empatii, zrozumienia i pozytywnego otwartości do samych seniorów. Naszą misją jest niesienie pomocy oraz uśmiechu, jak również specjalistycznej pomocy, która potrafi przynieść ulgę w trudnych chwilach.

Prywatny dom opieki – bezpieczne rozwiązanie dla seniora

Nasz dom usytuowany przy ulicy Oliwskiej 5 na warszawskiej Pradze, zdecydowanie jest rozsądnym, a przede wszystkim w stu procentach bezpiecznym rozwiązaniem. Całodobowa opieka opiekuńcza i

Prywatny dom opieki Warszawa

Prywatny dom opieki Warszawa

pielęgniarska to podstawa w codziennej pracy. Dzięki temu możemy w szybki sposób pomóc w każdej sytuacji. Nasi podopieczni mają także stale zapewnioną opiekę lekarza pierwszego kontaktu oraz neurologa. Dodatkowo od poniedziałku do piątku prowadzimy zajęcia rehabilitacyjne, które są dopasowane do konkretnych schorzeń i problemów.

Komfortowe i funkcjonalne pokoje

Obecnie oferujemy 4 propozycje cenowe, które można wybrać według własnych potrzeb i możliwości. Proponujemy pokoje dwuosobowe, trzyosobowe oraz czteroosobowe tak, by żaden senior nie poczuł się samotny. Są one przede wszystkim wygodne i komfortowe. Organizacja pomieszczeń zdecydowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie. W każdym skrzydle znajdują się duże i bardzo wygodne pokoje kąpielowe, z których można bezproblemowo korzystać. Dodatkowo pokoje w nowym skrzydle zaopatrzone są w wygodne i funkcjonalne łazienki.

Prywatny dom opieki Warszawa – wyżywienie i zajęcia dodatkowe

Liczne badania udowodniły, że dieta jest istotnym czynnikiem, który wpływa na samopoczucie osób starszych. Właśnie dlatego w naszej ofercie dostępne jest pełne wyżywienie, jak również specjalne diety, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Jednocześnie wszystkim domownikom zapewniamy możliwość odpoczynku na tarasie oraz w naszym ogrodzie. Wykwalifikowani pracownicy prowadzą także terapie zajęciowe, takie jak wieczorki recytatorskie oraz zajęcia plastyczne czy muzyczne. Każdego dnia udostępniamy także możliwość uczestnictwa w zajęciach i zabawach zręcznościowych, które są dopasowane do kondycji. To doskonały element integracji, ale również trening pobudzający komórki nerwowe.

Życie społeczne i duszpasterskie

Dbamy również o to, by nasi podopieczni mogli brać udział w życiu społecznym, kulturalnym i towarzyskim. Spotykamy się na koncertach i wydarzeniach, na których pojawiają się ciekawe osobistości. Organizujemy też koncerty, występy zespołów tanecznych, a także inne rozrywki. Dodatkowo każdy senior, który tylko wyrazi taką chęć ma w naszym domu zapewnioną opiekę duszpasterską.

 

Decydując się na skorzystanie z naszej pomocy otrzymujesz gwarancję uzyskania kompleksowej opieki nad seniorem. Cechuje nas miła i rodzinna atmosfera, która sprawia, że pobyt przebiega spokojnie i w miłej atmosferze. Dodatkowo domownicy zyskują nowe znajomości, które utrzymują się przez kolejne lata. W razie dodatkowych pytań jesteśmy jak najbardziej dostępni. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań, na które bardzo chętnie odpowiemy. Dane kontaktowe znajdują się na dole naszej strony.

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl