Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Podróż do Zimbabwe – prelekcja dla Seniorów

Podróż do Zimbabwe – prelekcja dla Seniorów

Seniorzy Domu Opieki Oliwska wybrali się w wirtualną podróż do Zimbabwe.

Grażyna Trautsolt – pasjonatka podróżniczka, autorka książek i bloga internetowego

O swoich afrykańskich przygodach, o zwyczajach, kulturze, o przepięknej roślinności, zabytkach, zwierzętach i innych ciekawostkach opowiadała nam pasjonatka, podróżniczka – Grażyna Trautsolt.

Z dużą przyjemnością i zainteresowaniem Podopieczni Domu Opieki Oliwska podziwiali fotosy z Zimbabwe, filmy i pamiątki przywiezione przez gościa.

Przygody mrożące krew w żyłach 🙂

Dziś już z uśmiechem na ustach, ale wówczas ze strachem, podróżniczka przeżywała niesamowite zdarzenia, choćby takie, gdy o mały włos słoń nie nadepnął jej na ucho 🙂 Podróż  do Zimbabwe to nie jedyny „gorący” wypad – śmiała się autorka – to jeden z kilkunastu wyjazdów po Afryce Grażyny Trautsolt. Stąd też prelegentka szeroką wiedzą dzieliła się z Seniorami zadawającymi pytania o inne obszary kontynentu.

Prelekcja o podróży do Zimbabwe była naprawdę bardzo interesująca – chwalili spotkanie nasi Seniorzy. Tego nie da się opowiedzieć, ale powtórzyć pewnie można, więc mamy nadzieję, że z podróżniczką spotkamy się ponownie. Pięknie dziękujemy za ciekawe wydarzenie 😉

https://www.podrozemojapasja.com/

Galeria zdjęć ze spotkania.
a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl