Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Mamy I. nagrodę w Konkursie „Warszawa w kwiatach”

Mamy I. nagrodę w Konkursie „Warszawa w kwiatach”

I miejsce w konkursie „Warszawa w kwiatach”.

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasz Dom Opieki Oliwska zdobył I miejsce w konkursie „Warszawa w kwiatach”.

W uroczystej Gali finałowej, która odbyła się w Służewskim Domu Kultury, wzięły udział: Barbara Marczak – Prezes Fundacji Pomoc Potrzebującym, Ola Kamińska – kierowniczka Domu Opieki Oliwska oraz Anika Strzelczak-Batkowska – terapeutka Domu Opieki Oliwska.
– Jadąc na Galę finałową nie znaliśmy werdyktu. Podejrzewaliśmy sukces, bo przedstawiciele miasta, którzy przyjeżdżali oglądać naszą zieleń w trakcie trwania konkursu, zachwycali się naszym ogrodem – mówi Barbara Marczak, Prezes Fundacji Pomoc Potrzebującym. – Ale, wywołanie nas do wręczenia pierwszej nagrody, to było zaskoczenie. Bardzo miłe zaskoczenie. Jesteśmy bardzo szczęśliwi z tej nagrody i dumni z naszego ogrodu.
Konkurs „Warszawa w kwiatach i zieleni” to największy konkurs poświęcony zieleni, ogrodnictwu i ekologii. Historycznie zapoczątkowany został przez Prezydenta Warszawy, Stefana Starzyńskiego. W tym roku odbyła się 38. Edycja Konkursu „Warszawa w kwiatach i zieleni”. Spośród prawie 300 zgłoszeń Komisja Konkursowa wybrała 22 laureatów, którym wręczone zostały nagrody oraz dyplomy.

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl