Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Dzień Kobiet i Święto Mężczyzn w Domu Opieki Oliwska (2022)

Dzień Kobiet i Święto Mężczyzn w Domu Opieki Oliwska (2022)

Dzień Kobiet i Święto Mężczyzn w Domu Opieki Oliwska

Seniorzy Domu Opieki Oliwska lubią się bawić, śpiewać, a nawet tańczyć. I znowu była ku temu nie lada okazja. Podwójna celebracja świąt, czyli Dzień Kobiet i Święto Mężczyzn w Domu Opieki Oliwska zaakcentowane zostały koncertem Marcina Maroszka. Muzyk grał na harmonii, śpiewał piosenki biesiadne, a Pensjonariusze mu wtórowali. To nie były jedyne atrakcje z okazji świętowania.

Kartki z życzeniami z okazji Dnia Kobiet od dzieci

W przeddzień zabawy Panie otrzymały kartki z życzeniami przygotowane przez dzieci z przedszkola.Seniorki same sobie wybierały motywy kwiatów wspominając żartobliwie goździki rozdawane w zakładach pracy w czasach PRL-u.

Tulipany od panów dla pań

W dniu samego święta Panowie: Prezes Fundacji Pomoc Potrzebującym, Jerzy Kamiński, z naszym Panem Mateuszem odwiedzali kobiety wręczając tulipany.

Słodki poczęstunek

Seniorki i Seniorzy Domu Opieki Oliwska – również świątecznie – raczyli się upieczonymi specjalnie na tą okazję ciastami. Były sernik, szarlotka i placek czekoladowy. Wesołe i iście świąteczne mieliśmy nastroje, czego wszystkim nam potrzeba, a i Państwu życzymy 😉

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z naszego koncertu i nie tylko…

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl