Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom starości Warszawa
Dom starości Warszawa

Dom starości Warszawa

Dom starości Warszawa

Domy opieki seniora Warszawa. Wiek to tylko liczba. Wierzymy, że nikt nie jest za stary, aby był godny uwagi i zainteresowania. Dodatkowo pomoc ludziom starszym ma jak najbardziej głęboki sens. To właśnie jest mottem w naszym działaniu. Czasami jako rodzina trzeba zadbać o dodatkowe bezpieczeństwo i przekazać opiekę nad seniorem specjalistom. Ten artykuł powstał, aby pokazać, że prywatny dom opieki nie jest przykrą ostatecznością. To rozwiązanie, które bardzo często wpływa pozytywnie na życie podopiecznych i pomaga im ponownie otworzyć się na świat. Nasz prywatny dom opieki w Warszawie jest tego najlepszym przykładem.

Dlaczego prywatny dom opieki?

Proces starzenia się jest zupełnie czymś naturalnym dla każdego człowieka. Coraz więcej seniorów wymaga opieki, wsparcia i specjalnego nadzoru dosłownie przez całą dobę. Czasami też zdarzają się sytuacje, w których rodzina nie jest w stanie sprostać tak odpowiedzialnemu i wymagającemu zadaniu. Decyzja o skorzystaniu z pomocy nie jest niczym złym, a wyrzuty sumienia są wręcz zbędne. W takich placówkach zatrudnieni są specjaliści i eksperci. Doskonale wiedzą, jak opiekować się osobami starszymi i schorowanymi. Pracownicy dbają nie tylko o opiekę medyczną i regularne podawanie leków. Osoby takie jednocześnie zajmują się dbaniem o zdrowie psychiczne czy mobilność ruchową.

Dom starości Warszawa

Jak wygląda dzień w takim ośrodku? Każdy dzień rozpoczyna się od śniadania. Następnie sam plan może różnić się w zależności od konkretnej osoby. Część osób odbywa zajęcia rehabilitacyjne. Inni korzystają z pomocy lekarza, dietetyka czy psychologa. Kolejnym punktem jest oczywiście obiad. Po posiłku przychodzi pora na terapię zajęciową. Czym konkretnie jest ta aktywność? Są to zajęcia, które mają za zadanie pobudzenie kreatywności czy otworzenie się na otaczający podopiecznego świat. Dodatkowo seniorzy mają czas wolny, który chętnie spędzają na rozmowach, graniu w gry planszowe czy czytaniu książek. Każdy ma dowolność w dokonaniu wyboru.

Najlepszy prywatny dom opieki w Warszawie

Głęboko wierzymy, że takie miejsce to coś więcej niż zwykły dom opieki. Właśnie dlatego oprócz opieki lekarzy i pielęgniarek udostępniamy możliwość uczestnictwa w rehabilitacji. Nasi seniorzy mogą skorzystać także z pomocy dietetyka, a wszelkie preferencje żywnościowe zostaną uwzględnione podczas codziennych posiłków. Oferujemy zajęcia grupowe, takie jak wieczorki recytatorskie czy pracownie muzyczne oraz plastyczne. Dodatkowo organizujemy spotkania z ciekawymi gośćmi. Jako prywatny dom opieki w Warszawie udostępniamy także opiekę duszpasterską, z której można skorzystać w razie potrzeby. Oferujemy także najwyższej jakości sprzęt i bardzo komfortowe pokoje, które są przystosowane do potrzeb osób starszych i chorych.

Dla nas najważniejsi są ludzie. Przede wszystkim stawiamy na ciepłą i rodzinną atmosferę. Doskonale wiemy, że pobyt w takim miejscu może być stresującym przeżyciem, zarówno dla podopiecznego, jak i dla rodziny. Właśnie dlatego całe serce wkładamy w to, aby nasi seniorzy czuli się u nas jak w domu. Jesteśmy tam dla nich i wierzymy, że nasza praca zostanie doceniona. Naszą misją jest pomoc i wsparcie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości.

Polecamy: Prywatny dom opieki warszawa | Dom starców Warszawa | Prywatny dom starców Warszawa | Dom opieki dla osób starszych Warszawa | Prywatny dom opieki Warszawa

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl