Godziny otwarcia – pn-pt: 8:00 – 16:00

Uzyskaj pomoc 502 020 259 (info/przyjęcia), 504 112 030  (info/przyjęcia), (22) 674 74 42 (info)

How can we help you?

Zadzwoń
502020259

 > Dom opieki aktualności  > Magiczny taras – letnie aktywności w Domu Opieki na Oliwskiej

Magiczny taras – letnie aktywności w Domu Opieki na Oliwskiej

Magiczny taras

To nasi Pensjonariusze mówią, że mamy magiczny taras. Dlaczego? jest duży, obszerna przestrzeń, dużo pięknych kwiatów, w bliskości dużego obszaru zieleni, bo na dole jest nasz ogród, a za nim działki. Na drzewach skryte ptaki śpiewają przez cały dzień.Zachody słońca są magiczne i wielokolorowe. Do tego taras mieści się nad naszym ogrodem, więc jak wyjrzymy przez ogrodzenie czy w spojrzymy w dal, to widzimy kolejne kwiaty, drzewa i krzewy. Niektóre posadzone nawet przez naszych Seniorów.

Letnie zajęcia terapii zajęciowej

Jak nie pada deszcz, szczególnie, gdy jest ładna pogoda, staramy się prowadzić zajęcia terapii zajęciowej na tarasie. Na świeżym powietrzu Pensjonariusze są bardziej aktywni. Nie raz czytamy, gramy, rysujemy. Nie brakuje rozmów i dobrego humoru po licznych żartach i opowieściach.

Obiad na powietrzu

Kto będąc dzieckiem nie jadł biegając po plaży, po lesie czy choćby w piaskownicy? A kto jako dorosły nie bywał na piknikach czy grillach ze znajomymi? Zawsze jedzenie w dobrym towarzystwie i na powietrzu smakuje lepiej 🙂 No to jemy tutaj obiad. I prosimy o dokładkę 😉

Spacery, odpoczynek, pogawędki

Nasz taras ma jeszcze jedną ważną zaletę na te czasy. Po prostu nie ogranicza nas pandemia. Duża przestrzeń pozwala na dystans społeczny, a poza tym na tarasie nie ma obcych duszyczek, co daje „jakieś” poczucie bezpieczeństwa.

 

 

a

Copyrights 2019 © Qode Interactive
All Rights Reserved. Powered by Visomedia.pl